Sürü Sağlığı

Enfeksiyöz salgınlarla mücadele kapsamlı bir sürü sağlığı yaklaşımı gerektirmektedir. Bu alanda bir lider olarak, her açıdan korumayı maksimize eden ürünler, araçlar ve uzman desteği sağlamaktayız.

Sığır aşılarında dünya çapında bir lider olarak MSD Hayvan Sağlığı, enfeksiyöz hastalıkların kontrolüne yönelik yenilikçi ürünlerin geliştirilmesinde kanıtlanmış bir tecrübeye sahiptir. Tek başına aşılar yeterli değildir, ancak kapsamlı ve entegre bir sürü sağlığı yaklaşımı enfeksiyöz hastalıklar ile ilişkili yıkımlara ve ekonomik kayıplara karşı koruma sağlayabilir. Veteriner hekimler ve onların müşterileri, Sürü Sağlığı Platformu ile sunduğumuz geniş aşı yelpazesinin yanında, diagnostik araçlar, teknik destek ve eğitime yönelik hizmetlerimize güvenebilirler. Sürü sağlığı programları ile et tipi ve süt tipi işletmeler, hem salgın hastalıkların yayılmasını etkin şekilde önleyerek, hem de ari işletme sertifikası sayesinde, hayvanların değer kazanmasıyla kayda değer ekonomik faydalar elde etmekteler.

Ürünlerimiz

MSD Hayvan Sağlığı, sığır sürülerini etkileyen önemli enfeksiyöz hastalıkları kontrol etmeye yardımcı olan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Portföy, tamamen yenilikçi ve oldukça farklılaştırılmış ürünleri içermektedir. Bir sürünün özgün epizootik ve yönetimsel koşullarını bilmek, hayvan sağlığı profesyonellerine kapsamlı ve özel bir sürü sağlığı programı oluşturmak üzere, bu yelpazeden uygun ürünleri seçme olanağı sağlayacaktır.

Aşılar
Bovilis IBR marker InacBovilis BVDBovilis RingvacBovilis Bovipast RSPCovexin 10Decivac FMD DOE
Antiparaziterler
ButoxButalex
Antibiyotikler
Maxisilin LANeocaf Sprey