Parazit Kontrolü

Paraziter Kontrol Platformu, hayvanların ve işletmelerin potansiyelini maksimuma çıkarmaya yardımcı olmak üzere, ürünleri ve teknik bilgileri birleştirmek suretiyle kapsamlı bir paraziter mücadele yaklaşımı sağlamaktadır.

Parazit enfestasyonları hem hayvanlar hem de işletmeler için yıkıcıdır. Bunlar, hem kısa hem de uzun vadeli etkileri olan bir seri negatif sonucu tetiklemektedir. Bunlar arasında, ağırlık kazancına, süt verimine, immun cevaba ve fertilite üzerine olan olumsuz etkiler sayılabilir. Paraziter Kontrol Platformu, endoparazitlerin ve ektoparazitlerin kontrolüne yönelik kapsamlı bir yaklaşımı teşvik etmektedir. Bu, veteriner hekimlere ve onların müşterilerine, güvenilir bir ürün portföyünü, parazitolojinin her alanındaki seçkin uzmanların katılımına dayalı hizmetler ve eğitim kaynakları ile birleştirmek suretiyle, etkili parazit yönetim programları oluşturmalarında yardımcı olmaktadır. Sonuç: hayvanlar için daha fazla kazanç ve hayvan üretim işletmesi için gelir artışıdır.

Ürünlerimiz

Paraziter Kontrol Platformu, yetiştiriciye sığır, koyun ve keçilerin önemli iç ve dış parazitlerini kontrol altına almak için yardımcı olacak dünya çapında lider ve oldukça etkin bir antiparaziter ürün yelpazesi içermektedir. Parazit populasyonları çeşitli coğrafik bölgelerde belirgin şekilde farklılık göstermektedir. Veteriner hekimler burada, özgün parazit mücadelesi ve belirli bir sürünün tedavi koşullarına göre kombine edilebilen birçok ürünü bulabilirler.

EktoparaziterlerHizmetler
ButoxButalex
Endoparaziterler
Halocur