Reprodüksiyon Yönetimi

Reprodüksiyon Yönetimi Platformu, dünya çapında bir liderden, ruminantlarda optimal üreme performansı için ürünler, uzmanlık ve özelleştirilmiş çözümler sağlamaktadır.

Üreme performansı süt, damızlık ve besi işletmelerinde üretimi ve ekonomik verimliliği etkileyen önemli bir faktördür. Bugün daha az sayıda hayvandan, her zamankinden daha yüksek üretim seviyesi hedeflenmektedir. Üreme problemleri, et tipi ve süt tipi sürülerde hayvanların elden çıkartılmasında başlıca sebeptir. Bu yüzden etkili ve sürdürülebilir reprodüksiyon yönetimi, her sığır işletmesinin hedefi olmalıdır. Reprodüksiyon yönetimi uzmanları olarak, MSD Hayvan Sağlığı, hem veteriner hekimlere hem de yetiştiricilere ekonomik kazanç sağlayan geniş bir çözüm yelpazesi sağlamaktadır. Ürünlerimiz, eğitim programlarımız ve teknik destek ekibimiz, maksimum üreme etkinliği arayışı içinde olan veteriner hekim ve yetiştiricilere gerçek birer partner yaklaşımı sergilemektedir.

Ürünlerimiz

Reprodüksiyon Yönetimi Platformumuz geniş, etkin ve yüksek kaliteli bir ürün portföyüne sahiptir. Bununla birlikte ürünlerimiz, müşterilerimizin en yoğun şekilde ihtiyaç duydukları 3 ana başlığı belirleyerek bu ana başlıklar altında endikasyon alanlarına göre işlenecektir.

Östrus yönetimiHizmetler
ReceptalEstrumateCrestar SOAnöstrus Yönetimi El KitabıReprodüksiyon Yönetimi Pratik RehberiRuminantlarda Reprodüksiyon
Fertilitede iyileştirme
ReceptalChorulonFolligonMetricure
Uterus sağlığı
MetricureEstrumateİntertocine