DEĞERLERİMİZ

Temel değerlerimiz, vizyon sahibi olma ve dinamik sektörümüzün gerekliliklerine her an cevap vermeye hazır olma arzusuyla şekilleniyor
Birbirimizle ve müşterilerimizle yakın iş birliği içinde olarak, hayvanların sağlığını iyileştirmek için güçlü ortaklıklar kuruyoruz. Her gün, müşterilerimize, tüketicilerimize, hayvanlarımıza, toplumumuza ve gezegenimize duyduğumuz derin bir sorumluluk duygusuyla işimizi yapıyoruz.

VİZYONER
Düşünce ve yaklaşımda özgün oluruz; yeni fikir, iç görü ve bilgileri ortaya koyacak ve bunlar üzerinde çalışmak için gerekli güven ve kararlığa sahibiz.

İŞ BİRLİĞİ TEMELLİ
Birbirimizle ve müşterilerimizle beraber çalışır, birbirimize ilham veririz. Böylece bilimin ve düşüncenin gelişmesine izin verip, insan yeteneğine karşı doğru maliyet dengesini sağlarız.

DİNAMİK
Bütün operasyonlarda verimli, hızlı ve esnek olmayı hedefleriz. Yeni fırsatlara ve taleplere hızla cevap veren, yetenek ve aksiyona değer veren dışa dönük bir performans kültürümüz vardır.

SORUMLU
Hayvan sağlığında ilerici bilimin temel rolünü takdir ederiz. MSD Hayvan Sağlığı müşterilerine, tüketicilerine, hayvanlara, topluma ve gezegene karşı olan derin sorumluluğumuzun farkındayız.