KANATLI HAYVAN VE BALIK

MSD Hayvan Sağlığı, inovatif yaklaşımıyla kanatlı sektöründe sürü performansını artıracak benzersiz ürün ve hizmetler sunmak için çalışıyor.

Broiler iş alanına sunduğumuz ana yenilikler; Solunum Sağlığı ve Dinamik İmmunite Platformları ile zenginleştirdiğimiz teknik ve pazarlama hizmetleri, Bilim ve İnsan Konsepti, Yüksek teknoloji laboratuvar hizmetleri, Teorik ve uygulamalı saha eğitimleri, Convenience Kuluçka Programı ve 5G Konsepti’dir. Broiler iş alanında amacımız, işinize özgü yenilikler ve ekibinize özgü yatırımlar yapmaktır.

Yumurtacı iş alanına sunduğumuz teknik servislerin ve pazarlama destek programlarının tek çatı altında birleştirildiği MSD Hayvan Sağlığı Değer Servisi ise “Altın Dokunuş’’ altında toplanıyor. Amacımız verdiğimiz tüm hizmetleri bir çatı altında buluşturup yumurta üreticilerinin kullanabileceği bir marka oluşturmak ve onların ihtiyaç duyduğu desteğe kolayca ulaşmalarını sağlamaktır. Ekibimiz aynı zamanda çeşitli konularda sektörümüze dair internet siteleri de yönetmektedirler:

Her türlü sorunuz için Bize Yazın.