Koyun Sağlığı

Koyun Sağlığı Platformu, koyun sağlığı profesyonelleri ve yetiştiricileri için geniş yelpazede çözümler bulabilecekleri bir platformdur. Bunların tamamı, başarınızda belirgin bir fark yaratmak üzere bir araya getirilmiştir.

Koyun sağlığı sektöründe kilit bir oyuncu olarak, her geçen gün genişleyen ürün yelpazemizi, hizmetlerimizi ve uzmanlığımızı tek bir entegre sunum halinde birleştirmek üzere Koyun Sağlık Platformunu oluşturduk. Koyun işletmelerindeki güçlü ve uzun süreli varlığımız, bizim koyun yetiştiricisi ve veteriner hekimlerine özel ekipmanlar, eğitim araçları ve yeni teknoloji ürünler sağlayabildiğimiz anlamına gelmektedir. Sunulan ürünlerimiz arasında, öncü aşılar, antienfektifler, antiparaziterler ve üreme hormonları yer almaktadır. Bununla birlikte, benzer şekilde hekimlerimizin en doğru seçimi yapmalarında yardımcı olan bilgi ve teknik destek önem taşımaktadır. Koyun Sağlığı Platformu, koyun endüstrisi ve onun başarısına olan sorumluluğumuzu somutlaştırmaktadır.

Ürünlerimiz

Koyunlardaki sağlık ve üretim yönetimi, hem sürü ölçeğine hem de çoğu kez özgün üretim koşullarına uyum sağlayan ürünlerin özel bir kombinasyonunu gerektirmektedir. Ürünlerimiz bu ihtiyaç doğrultusunda geliştirilmiştir ve koyun sağlığı uzmanları tarafından çeşitli koşullarda yetiştirilen farklı koyun ırklarında onlarca yıldır başarı ile kullanılmıştır.

AşılarHizmetler
Ovilis Ovipast IRPFootvaxCovexin 10Koyun ve Keçi Hastalıkları Pratik Klavuzu
Antiparaziterler
Butox
Antibiyotikler
DeposilinMaxisilin LAEngemycin %10NeoCaf Spray
Üreme Hormonları
Chronogest CRChronogest PMSGFolligon