Yorum Yaparken Dikkat Edilecek İlkeler

“MSD Hayvan Sağlığı’na gösterdiğiniz ilgi için teşekkürler. Facebook sayfamız topluluğumuzun şirketimizle iletişime geçmesi ve kurumsal inisiyatiflerimiz ve programlarımız hakkında bilgi alması içindir. Bu sayfada bizim ana amacımız, şirketimize dair yararlı ve ilginç içerikler sunmak ve belirli konular üzerine açık ve saygılı diyaloğu teşvik etmektir.

MSD Hayvan Sağlığı sosyal medya kullanıcısı olan bireylerin görüş ve fikirlerini dile getirme haklarına saygı duyar. Ancak kendi sosyal medya kanallarımız dahilinde, uygun olmayan, konudan sapmış, kötüleyici, üçüncü kişilere ait site, proje ya da kampanya ve ürünlerin tanıtımını yapan yorumları kaldırma hakkımız da saklıdır. Sayfamızda aşağıdaki ilkelere uymanızı rica ederiz:

– Sosyal medya kanallarında ürünler hakkında konuşmamıza izin verilmez. Lütfen MSD Hayvan Sağlığı ve diğer şirketlerin ürünlerinden bahsetmekten kaçının. Bir ürüne atıfta bulunan yorumları silme hakkımız saklıdır.

– Hatalı veya yanlış yönlendiren bilgileri içeren, spam ve yakışıksız olan, başkasının telif ya da fikri mülkiyet hakkını ihlal eden, küfürlü ya da aşağılayıcı sözler içeren yorum ve post’lar silinecektir.

Yorumları silmemizi gerektirecek başka durumlar da söz konusu olabilir. MSD Hayvan Sağlığı herhangi bir post’u silme hakkının yegane takdir yetkisini elinde tutar.

Lütfen topluluğumuzun diğer üyelerine saygı gösterin ve Facebook’un Hizmet Koşulları’na uyun.

Bu sayfa açık tartışma için bir forum sağlama amacını taşır ve MSD Hayvan Sağlığı’nın sağlamadığı içerik MSH Hayvan Sağlığı’nın fikir ve görüşlerini temsil etmez.

Bu sayfadaki içerikler sadece bilgi verme amacı taşır. Profesyonel (veteriner) tavsiye, teşhis ya da tedavinin yerine kullanılamaz. MSD Hayvan Sağlığı, hayvan sağlığına dair konularda veterinerinize danışmanızı önerir.