MSD'de Çalışmak

 

Destekleyici bir iş ortamı, kişilere ve onların farklılıklarına saygı duyan, ekip çalışmasını teşvik eden, esnekliği ve dinamizmi ön plana çıkararak, iş yaşamı ile kişisel yaşam arasında dengeyi destekleyen bir ortamdır.


 

ÜCRETLENDİRME VE YAN HAKLAR

MSD Türkiye olarak çalışanlarımızın şirketimizin başarısında kilit rol oynadığının farkındayız. Çalışanlarımıza verdiğimiz değeri ve bağlılığı, yüksek performansı ödüllendirmeyi hedefleyen ücretlendirme ve takdir&ödüllendirme sistemleri ile desteklemekteyiz. ​

MSD Türkiye’nin ücretlendirme sistemi, temel olarak yapılan işin gerektirdiği ve çalışanların sahip olduğu yetkinliklere, alınan sorumluluklara ve piyasa verileri gözönünde bulundurularak belirlenir. 

  • Piyasa odaklı ve rekabete dayalı ücretlendirme sistemi 
  • Performansa bağlı ücret artış sistemi 
  • Satış ekibi çalışanları için, performans hedeflerine göre satış prim; ofis ekibi çalışanları için yıllık prim ödemesi 
  • Aileyi de kapsayan özel sağlık sigortası 
  • Hayat sigortası -Pozisyona bağlı olarak şirket aracı, cep telefonu, dizüstü bilgisayar 
  • Yemek yardımı, ulaşım ve ADSL hizmeti


 

EĞİTİM VE GELİŞİM PROGRAMLARI

MSD çalışanları olarak, bizi biz yapan değerleri hayatımızın içinde, yaptığımız her işte, her gün yaşamaya özen gösteriyoruz.

Kurum kültürü, ancak o kültürü sahiplenen çalışanlar var olduğu sürece var olabilir ve paydaşlarımıza, müşterilerimize aktarılabilir. Bu yüzden, MSD’de “çalışan gelişimi” odağımızı sürekli gündemde tutuyoruz ve “çalışan tarafından sahiplenilen, yönetici tarafından desteklenen ve şirketimiz tarafından olanak tanınan” gelişim felsefemizi vurguluyoruz.

Gelişim felsefemize paralel olarak, MSD’de sektörün en rekabetçi online ve sınıf eğitimlerini çalışanlarımıza sunuyoruz. Bununla birlikte, klasik eğitimlerin çalışan gelişimi için kısıtlı bir etkisi olduğunun farkındayız. Deneyim paylaşımı, kıdemli yöneticilerimizin tecrübe aktarımı, aksiyon/proje bazlı eğitim, gelişim için olmazsa olmazlarımız. Çalışanlarımıza sunduğumuz sınıf içi/online eğitimler dışında, onların gelişimlerine katkıda bulunabilmek amacıyla, son iki yıl içinde lansmanını yaptığımız Ready to Lead, Next Leader Academy, Stretch Assignment, Koçluk/Mentor’luk, Keyifli Söyleşiler gibi birçok program, MSD’nin yurtdışında var olduğu birçok diğer ülkeye örnek teşkil eden programlarımızdır. ​