İş Başvurusu

Merck Sharp Dohme İlaçları Ltd.Şti.'ye başvuruda bulunabilmek için kariyer.net üyesi olmanız gerekmektedir. Kariyer.net üyesi değilseniz kendinize bir kullanıcı adı ve şifre yaratmanız gerekmektedir. Üyelik işlemleri sırasında ilk olarak bir CV formu doldurmanız istenecektir. Bu formu doldurduktan sonra size ait bir kariyer.net şifreniz ve kullanıcı adınız olacaktır. Bu işlem bittikten sonra, web sitemizde tüm pozisyonlar için başvuruda bulunabileceğiniz "Genel Başvuru" linkini tıklayarak kariyer.net kullanıcı adı ve şifreniz ile başvuru yapmanız istenecektir. Formdaki tüm bilgileri eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.

Tüm başvurular sadece kariyer.net aracılığı ile kabul edilmektedir. Başka yolla yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

Bu sayfanın en altındaki bölüme kullanıcı adınızı ve şifrenizi girip "Online Başvuru" butonuna basarak, başvuruda bulunmuş olursunuz.

Bu siteyi Kariyer.net altyapısı desteklemektedir. Bu site kanalıyla yapılan bütün başvurular sadece Merck Sharp Dohme İlaçları Ltd.Şti. tarafından görülür ve değerlendirilir.

Başvuru adımına geçmek için tıklayınız

MSD YURTDIŞI AÇIK POZİSYONLARI

Diğer ülkelerdeki çalışma olanaklarımıza ekteki linkten ulaşabilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.