BİLİM SÜREKLİDİR


ARGE’DE ÇALIŞTIĞIMIZ ÜRÜNLERİN %70-80’İNİ PAZARA ULAŞTIRIYORUZ. MÜŞTERİLERİMİZİN BİZDEN BEKLEDİĞİ GİBİ, ENDÜSTRİDE ÇIĞIR AÇAN YENİLİKLER İÇİN DÜNYADAKİ EN İYİ BİLİM ADAMLARI İLE EN GELİŞMİŞ TESİSLERİN GEREKTİĞİNİN FARKINDAYIZ VE BUNA GÖRE ÇALIŞIYORUZ.


Dünya çapında özel farmasotik ve aşı Ar-Ge üretim tesisleri ile MSD Hayvan Sağlığı olarak iş ortaklarımıza özel çözümler sunmak için daha detaylı çalışmaktayız. İş ortaklarımızın hem küresel, hem de bölgesel enfeksiyonların üstesinden gelmelerine yardımcı olacak tedavi seçenekleri geliştirecek tesislere ve küresel bilgi ağına sahibiz.

• Aşılarda mükemmelliği elde etmek için birçok multi-tür Ar-Ge merkezi ve dünya standartlarında özel farmasotik araştırma tesisleri
• Devam etmekte olan 100’den fazla Ar-Ge projesi ( antiparaziterler, antibiyotikler, hormonlar ve ağrı kesicilere odaklı)
• Devam etmekte olan 100’den fazla Ar-Ge projesi ( zoonoz, respiratorik, enterik ve yeni ortaya çıkan   hastalıklar ile ilgili altyapı oluşturma teknolojilerine odaklı)
• Küresel üretim ağı

Bununla birlikte, günümüzde bilimsel yenilikler hiçbir şirkete tek başına çalışma lüksü tanımayacak kadar hızlı ilerliyor. Etkin iş geliştirme ve şirket içi ruhsatlandırma programıyla kendi şirket içi Ar-Ge uzmanlığımızı artırıyor ve uzman biyoteknoloji şirketleri, üniversiteler ve araştırma kurumlarıyla yenilikçi sağlık çözümleri geliştirmek için iş ortaklığı fırsatı yaratıyoruz. Ayrıca en iyi uygulamaları paylaşmak ve aynı zamanda tüm şirket çapında bilim temelinin yenilikçi gücünden sonuna kadar yararlanmak üzere insan sağlığındaki meslektaşlarımızla yakın işbirliği içinde çalışıyoruz.

Bilimsel ilerlemeye yönelik taahhüdümüzle birlikte, gerçek hayatta bu ilerlemenin müşterilerimiz için ne anlama geldiğinin bilincindeyiz.